top of page

Kontaktní čočky

aplikacni stredisko.jpg

Pro správné, pohodlné a hlavně bezpečné používání kontaktních čoček je důležité při výběru a aplikaci kontaktních čoček navštěvovat aplikační středisko , kde Vám odborník optometrista doporučí kontaktní čočky vhodné právě pro Vás a dodržování termíny kontroly. Toto středisko máme u nás v optice. Ještě dnes se můžete objednat pro aplikaci či pouze konzultaci ohledně kontaktních čoček a to online zde na našich webových stránkách v horním menu. ,,rezervace"

KONTAKTNÍ ČOČKY - JEDNODENNÍ

KONTAKTNÍ ČOČKY DAILIES® TOTAL1

DAILIES TOTAL1®, první kontaktní čočky s proměnným obsahem vody. Díky inovativnímu designu tyto kontaktní čočky obsahují více vody tam, kde ji vaše oči potřebují, a méně vody tam, kde nikoliv. Jednodenní čočky DAILIES TOTAL1® vám díky průlomové technologii poskytnou dlouhotrvající pocit komfortu až do konce vašeho dne.

 

Vaše oči mrknou více než 14 000x za den. Proto musí mít vaše kontaktní čočky hedvábně hladký povrch, aby se snížilo riziko podráždění jemné tkáně oka.

 

Vaše oči potřebují také dýchat, aby vypadaly a cítily se zdravě. Kontaktní čočky DAILIES TOTAL1® jsou až 6x prodyšnější* než přední jednodenní kontaktní čočky.

total 1.jpg

Kontaktní čočky Precision 1

Kontaktní čočky PRECISON 1 jsou určeny pro ty, kteří chtějí zažít svobodu s každodenními aktivitami. Snadno se aplikují a nijak neomezují vidění. Kontaktní čočka Precision1 je navržena tak, aby od začátku do konce dne skvěle fungovala, zejména pokud máte aktivní životní styl vyžadující dlouhotrvající pohodlí.Díky inovativní technologii SMARTSURFACE tenkou mirkovrstvu na povrchu čočky, která povrch zvlhčuje jak o 80% vody. 

Tyto kontaktní čočky jsou vyráběn jak v sférických hodnotách tak i v tórických hodnotách. Více o těchto čočkách ZDE

30003541 C PRECSN1 30ct GWS front.jpg
30003542 3D PRECSN1 90ct GWS front.jpg

DAILIES® AquaComfort® Plus

Jednodenní kontaktní čočky pro korekci dalekozrakosti i krátkozrakosti poskytují komfort a zvlhčení s každým mrknutím oka

1.png

 

 

 DAILIES® AquaComfort® Plus Toric

 Jasné vidění a zvlhčení s každým mrknutím pro uživatele kontaktních čoček s astigmatismem.

2.png

DAILIES® AquaComfort® Plus Multifocal

Stabilní, jasné vidění a zvlhčení s každým mrknutím – když se objeví problémy se čtením drobného písma nablízko

3.png

KONTAKTNÍ ČOČKY - MĚSÍČNÍ

TOTAL 30

Měsíční kontaktní čočky TOTAL 30 jsou první a jediné kontaktní čočky s proměnným obsahem vody. Na vnější části povrchu se obsah vody blíží až ke 100% což vytváří jemný gelový povrch, díky kterému kontaktní čočky ani necítíte. Kontaktní čočky doporučujeme všem , kteří si chtějí užít výjimečné pohodlí svých očí.

Jsou tak pohodlné, že je v očích ani necítíte, dokonce ani 30 den nošení. Do kontaktu s okem nepřijde nic než jemný gelový povrch, který Vám zajistí již zmiňovaný komfort po celý den. Tento povrch kontaktní čočky je natolik unikátní , že zabraňuje usazovaní nečistot během celého měsíce, takže i 30 den jsou stejně čistě jako den první při vhodném denním čištění kontaktních čoček.

Total30_SI_2000x2000_01_CZ.jpg

AIR OPTIX plus HydraGlyde

Nový inovovaný materiál pro kontaktní čočky řady AIR OPTIX od společnosti Alcon.

Jsou mnohem prodyšnější pro oko než dříve.

Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému čočkou proniká až 5x více kyslíku ve srovnání se starší generací čoček vyrobených z hydroxylu. Díky patentované technologii poskytují tyto kontaktní čočky vysokou propustnost pro kyslík a dlouhotrvající zvlhčení.

Kontaktní čočky AIR OPTIX plus HydraGlyde jsou vybaveny technologií SmartShield . tato technologie vytváří kolem vnějšího povrchu ultratenký ochranný štít, který chrání povrch čočky před usazováním nečistot. Pro péči o tyto kontaktní čočky doporučujeme roztoky, které rovněž obsahují složku HydraGlyde. Jedná se o roztoky na kontaktní čočky OPTI_FREE PureMoist a AOSEPT PLUS HYDRAGLYDE

Tyto kontaktní čočky jsou vhodné jak pro nositele sférických čoček, cylindrických čoček , tak i pro nositele multifokálních kontaktních čoček.

3D AOPHG 6pk crtns US_F.jpg
3D AO AQUA 6pk crtns US_F.jpg
3D AONAD 3pk crtns US_F.jpg
3DAO AMF 6pk crtns US_F.jpg

KONTAKTNÍ ČOČKY - BAREVNÉ

AIR OPTIX COLORS

Měsíční prodyšné kontaktní čočky Air Optix Colors kombinují silikon-hydrogelový materiál s vysokou propustností pro kyslík a krásné barvy pro zdravé a přirozeně vypadající oči. Unikátní povrch kontaktních čoček chrání čočky před ztrátou vlhkosti a ukládáním depozit , což pomáhá udržet čočky čisté a pohodlné každý den. 

Technologie barev 3 v 1 splyne s barvou očí a zajistí tak krásný a přirozený vzhled. Barva čoček Air Optix Colors je uzavřena v silikon-hydrogelovém materiálu a je tvořena 3 prstenci. Vnější prstenec ohraničí a zvýrazní duhovku, základní barva změní barvu oka a vnitřní prstenec oko rozjasní a dodá pohledu hloubku.

Široká škála barev a odstínů umožňuje proměnit Váš vzhled podle Vašich představ.  Jemné odstíny zvýrazní přirozenou barvu vašich očí, zatímco výrazné barvy nabízí úplnou změnu barvy očí. 

Ještě dnes se můžete objednat na konzultaci k nám do optiky a zjistit tak , které budou pro Vás nejvhodnější.

barvy.jpg
 Sekce čočky - air_optix_colors.jpg

ROZTOKY PRO KONTAKTNÍ ČOČKY

OPTI-FREE PureMoist

Víceúčelový dezinfekční roztok poskytuje kontaktním čočkám 16 hodinové zvlhčení a účinnou dezinfekci. Obsahuje patentovaný komplex HydraGlyde, který vytváří kolem čočky zvlhčující film nezávislé na slzném filmu. Účinný dezinfekční systém POLYQUAD a ALDOX redukuje ukládání lipidů, odstraňuje usazeniny proteinů a ničí tak bakterie a choroboplodné zárodky. Roztok je kompatibilní se siliko-hydrogelovými i hydrogelovými kontaktními čočkami. Více informací ZDE

AOSEPT PLUS HydraGlyde

Peroxidový roztok pro péče o všechny typy kontaktních čoček, včetně silikon-hydrognelových. Je založený na principu chemické reakce peroxidu vodíku, při které jsou kontaktní čočky zbavovány usazenin, dalších nečistot a dezinfikovány pouze několikahodinovou probíhající chemickou reakcí. Aosept Plus s HydraGlyde v sobě spojuje výhody peroxidového roztoku AOSEPT Plus a nové technologie HydraGlyse. To znamená , že skvěle čistí a zároveň čočky dokáže perfektně zvlhčit a zajistit tak dlouhodobé pohodlí po celý den. 

Více o tomto roztoku nalezneš zde

629_Alcon_OPTI-FREE_puremoist_300ml_CZ.j
Ao Sept HG 360ml box and case 2140 x 353

ZVLHČUJÍCÍ OČNÍ KAPKY

SYSTANE Complete

Zvlhčující oční kapky , které poskytují optimální úlevu od všech forem syndromu suchého oka bez nutnosti diagnostiky slzného filmu. Složení ,,vše v jednom" zvlhčuje, obnovuje a chrání všechny vrstvy slzného filmu.

Systane COmplete lze používat po celý den dle potřeby k úlevě od příznaků syndromu suchého oka a všech typů podrážděných, suchých očí. Oční kapky je možné použít 15 minut před nasazením kontaktních čoček a dále pak po jejich vyjmutí.

NEPOUŽÍVAT PŘI APLIKOVANÝCH ČOČKÁCH V OKU

Snímek obrazovky 2022-10-08 v 16.41.59.png

SYSTANE HYDRATION

Zvlhčující oční kapky s kyselinou hyaluronovou poskytují okamžitou úlevu od středně těžkých příznaků suchého oka při častých a výraznějších obtížích. Přinášejí intenzivní hydrataci a vyšší komfort díky nižší četnosti kapání.

Systane Hydration lze používat po celý den dle potřeby k úlevě od příznaků suchého oka. Zvlhčující oční kapky hydratují povrch oka a poskytují zklidnění a úlevu od příznaků jako jsou suchost očí, podráždění, pálení, nadměrné slzení. 

Systane Hydration LZE POUŽÍVAT BĚHEM NOŠENÍ KONTAKTNÍCH ČOČEK

Systane hydration_krabicka_lekovkaCZ.jpg
bottom of page