top of page
Vyhledat
  • Gabriela B.

Dodavatel brýlových čoček francouzské firmy Essilor

Rádi bychom Vás seznámili proč zrovna doporučujeme brýlové čočky firmy francouzské firmy Essilor , se kterou spolupracujeme více jak 30 let.Něco málo o historii této firmy :


Již více než 160 let společnost Essilor přináší nositelům brýlí výhody svých revolučních technologií. Společnost Essilor byla založena v roce 1972 sloučením společností Essel a Silor, které dominovaly na francouzském trhu s brýlemi v polovině 20. století.

Tyto společnosti se podílely na pokrokových technologiích, které umožnily Essiloru dosáhnout vedoucího postavení. Například progresivní brýlový čočka Varilux byla vyvinuta ve společnosti Société des Lunetiers (Essel) v roce 1959, a ze stejného roku je i plastová brýlová čočka Orma 1000, která pochází z dílny společnosti LOR ( Silor). Inovace je i nadále jedním z hlavních pilířů současné strategie: společnost Essilor vynaložila 150 miliónů eur na výzkum a vývoj a každý rok uvádí na trh více než 200 nových výrobků.

Poslání zlepšovat zrak bylo výslovně uvedeno ve smlouvě o sloučení z roku 1972 a i dnes je hnací silou Essiloru při plnění jeho poslání a politice společenské odpovědnosti. Zaměstnanci Essiloru organizují četné akce, které mají zpřístupnit korekce zraku na celém světě. V roce 2007 byl založen nadační fond Essilor Vision Foundation, který umožnil zrak více než 70 000 dětí a poskytl více než 15 000 dioptrických brýlí.


Heslo ,,Vidět svět lépe" je výsledkem bohaté historie společnosti Essilor a východiskem pro naši práci v budoucnu.


V nedávných letech měla firma Essilor významné výročí 60 let a čeho se to týkalo ? to vše zjistíte v následujícím videu jednoho ze zakladatelů této firmy Bernarda Maitenaze.62 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Zrak

Comments


bottom of page