top of page

O nás

Optik Helena Matušková působí na trhu již od roku 1991.

Její zakladatelka, paní Helena Matušková, pracovala v oboru mnohem dříve než založila tuto firmu. Do svého týmu si vždy vybírala výhradně odborníky nejen z řad optiků, ale i optometristů s odpovídající délkou praxe.

V roce 2021 jsme oslavili 30 let od založení rodinné firmy již s třetí generací optiků a optometristů paní Heleny Matuškové.

Krédo firmy

  •    Zdraví a spokojenost zákazníka

  •    Kvalitní produkty a vysoce profesionální služby

  •    Cenová dostupnost

  •    Individuální přístup i mimo pracovní dobu

Měření zraku

Od 1. září 2011 jsme Nestátní zdravotnické zařízení zaregistrované na Ministerstvu zdravotnictví. Vyšetřovna optometrie je zaměřena na měření zraku a vyšetření předního segmentu oka a aplikaci kontaktních čoček.

V naší optice Vás vyšetří kvalifikovaní a registrovaní optometristé, kteří jsou zařazeni do programu celoživotního vzdělávání.

V roce 2020 jsme pořídili nový přístroj pro měření vidění. Vision R 800 od firmy Essilor. Díky tomuto přístroji Vám můžeme zaručit ještě efektivnější a navíc téměř bezkontaktní měření zraku.

Přijďte si nechat zkontrolovat zrak. Objednejte se ještě dnes. Můžete i zde přes ,,Rezervace” v horním menu webových stránek. Vaše oči si to zaslouží!!!

Proč se právě nechat vyšetřit v naší optice?

Velkou výhodou pro Vás je to, že pro vaše potřeby máme na Vás čas oproti běžné oční ordinaci, kde mají lékaři vyhrazeno na pacienty pouze 15 minut. Za tuto dobu nelze zjistit Vaše potřeby. koníčky a zvyky které máte. každý pro jsou profesi potřebuje jiné brýle , a proto nás zajímá, jak probíhá Váš pracovní den, kolik času trávíte u počítače, jestli převážně jezdit autem, jaký sport či druh relaxace máte rádi. To vše je důležité pro vhodný výběr ať už brýlové korekce či korekce kontaktními čočkami.

bottom of page