top of page

DOPLŇKY

Doplňky jsou důležitou součástí vašich brýlí. Za pomoci doplňků můžete nejen prodloužit životnost brýlových obrub, jak dioptrických tak i slunečních, ale také životnost brýlových čoček. Správně zvolené doplňky Vám totiž dokáží zpřijemnit jejich nošení! Nevěříte? 

 

Například utěrka z mikrovlákna, ta dokáže brýle perfektně vyčistit aniž by se skla nějak poškrábala nebo se jinak znehodnotila. Stačí nejdříve proklepat mikrovlákno a ofouknout brýlové čočky a můžete je utřít.

 

Nezapomeňme také na spreje na čištění brýlových čoček. Když přidáte k čištění ten správný sprej, budou Vaše brýlové čočky zároveň chráněny i před zamlžováním.

Sekce doplňky - ubrousky, šroubovák,
Sekce doplňky - ubrousky, šroubovák,
Sekce doplňky - ubrousky, šroubovák,
Sekce doplňky - ubrousky, šroubovák,

Domácí kutilové rádi také přivítají šikovný šroubováček. Hodí se při každé příležitosti , když se Vám často povolují šroubky u jakýkoliv brýlí, tak přijde vhod ho mít poruce, ačkoliv by stejně bylo nejlepší se zastavit u nás a mi zajistíme, aby se tomu tak často nestávalo.

Čištění brýlí je celodenní rituál , kdy neustále čistíte zašpiněné brýle, ale nezapomínejte na ochranu Vašich brýlových obrub  a to tehdy, když je nepotřebujete nosit. V naší optice máme velký výber pouzder jak pro dioptrické brýle , tak také pro sluneční brýle.

Sekce doplňky - pozdra.jpg
doplňky 3 kus - .jpg
Sekce doplňky - pozdra....jpg

Mezi doplňky k brýlovým obrubám také patří šňůrky.V naší optice máme velký výběr šňůrek pro brýlové obruby ať už jsou to ty obyčejné nebo dále korálkové, zlaté nebo stříbrné ,sportovní , ale také pro dospělé i pro děti.

Sekce doplňky - Šnůrky.jpg
Sekce doplňky - Šnůrky....jpg
Sekce doplňky - Šnůrky.....jpg
Sekce doplňky - Šnůrky......jpg

Doposavad jsme hovořili o doplňcích pro brýlové obruby, ale je také důležité se starat o kontaktní čočky. 

Dlouhodobí nositelé kontaktních čoček ocení  pouzdra pro kontaktní čočky. V optice máme různé pouzdra ať už v podobě klasického pouzdra, které naleznete v každém novém balení roztoku pro kontaktní čočky, tak pouzdra kožené (s klasickým pouzdrem uvnitř), plastové s obrázky, a pro rozveselení ,,Funny animals“.

Sekce doplňky - pouzdra na čočky .jpg
Sekce doplňky - pouzdra na čočky ....

K doplňkovému prodeji patří i lupy. Máme  v prodeji jakékoliv zvětšení potřebujete a pokud nebude na pobočce, není  problém pro Vás speciálně objednat.

Mnozí z Vás či vaše ratolesti chodí velice rádi plavat, ale máte nějaké ty dioptrie. I to pro nás není problém vyřešit. Prodáváme plavecké i potapěčské dioptrické brýle.

děti plavání 3.jpg
děti plávání 2.jpg
děti plavání.jpg

Mezi doplňkový prodej také patří okluzory pro ty nejmenší.

Typy okluzorů:

Sekce doplňky - Úplně dole typy okluz
bottom of page