top of page
Vyhledat
  • Gabriela B.

Brýlové obruby COCO SONG

Aktualizováno: 22. 7. 2021

JEDINEČNOST, ORIGINALITA, KVALITA


COCO SONG co brýlová obruba to originál. Exkluzivní kolekce značky COCO SONG vzdává hold historii čínské kultury a umění v kombinaci s důrazem na detail italského designu.

Na některých modelech se nachází malé postříbřené kovové detaily skládájících se z medailónů, draků a jiných zvářat z asijské mytologie. Syté barvy celulozových-acetátových obrub jsou díky obsahu pravých hedvábných textílií kombinovaných se zácnými květinami,sušenými listy, peřím ze pštrosa a jiných pestrobarevných tropických ptáků.

Brýlové obruby COCO SONG jsou navíc vylepšené pravými polodrahokamy jako jsou například nefrit, tygří oko, tyrkys, lapis lazuli a malachit. Každý tento kámen má svůj význam a vliv na člověka. Také se používají originálně Swarowski krystaly.COCO SONG ztělesňuje expresivita prostřednictvím řeší barev. Například, modrá znamená pokoj , červená radost a lásku, zelená kreativitu a žlutá je barva císaře. Orientální vlivy jsou dokonce zakotvené v ochranné známce COCO SONG, co je zkratka pro ,,znovuzrození" a mnohé ze symbolů, které zdobí obruby znamenají dlouhou životnost a štěstí. Obruby jsou vyrobené z nejvyšší kvality italského acetátu.Tato exkluzivní kolekce je určená pro zkušené ,kosmopolitní zákazníky, který chtějí expresivní obruby, v kterých by se odrážela jejich osobnost.Každý rám je vyrobený ručně. Jakékoliv barevné odlišnosti nebo nepatrné nedokonalosti by měli být vnímány jako charakteristické rysy, které dělají tyto obruby výjmečnými. Tato specifická výrobní technika plus využití přírodních materiálů spolu ze speciální odbornou starostlivostí má ochránit krásu a obrub COCO SONG.Nejpreciznější obruby pro ozdobu tváře těch, kteř se chtějí cítit výjmečně a exkluzivně. Magický styl, který pochází časem a prostorem na cestě do vzdálených krajin. Pokud chcete vyniknout ze šarmem a stylem, potom jsou COCO SONG obrub vyrobené právě pro Vás. Přijďte si je vyzkoušet k nám do optiky. Určitě se ihned na první pohled zamilujete.
580 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page